Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XONE

Cities: Skylines – zobaczcie gameplay z wersji Xbox One

cities skylines xbox one edition e1487260336540

Cities: Skylines to kolejna gra strategiczna po Halo Wars 2 zmierzająca na konsolę Xbox One.

Cities: Skylines to gra strategiczna polegająca na budowie miasta. Zarządzamy praktycznie wszystkimi aspektami związanymi z istnieniem metropolii – jego strefami, kanalizacją, energią elektryczną, podatkami, bezpieczeństwem mieszkańców, etc. Produkcja w 2015 roku wyszła na komputery PC i została świetnie przyjęta przez graczy (recenzja wersji PC), a teraz wydawca Paradox Interactive postanowił ją przenieść na konsole.

Czy da radę grać w rozbudowaną strategię na padzie? Na pewno tak! Już w wersji Steam produkcja została dostosowana do gry na padzie.

W skład konsolowego portu wejdzie rozszerzenie After Dark oraz dodatki Snowfall i Natural Disasters. Poniżej możecie zobaczyć gameplay Cities: Skylines w edycji na Xbox One.

Cities: Skylines gameplay Xbox One

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Advertisement