Cdp.pl dystrybutorem gry Syberia 3 w Polsce

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę

Cdp.pl poinformowało o zawarciu umowy dystrybucyjnej z francuską firmą Microids, na mocy której będzie dystrybutorem wydawanych przez nią gier wideo. Najbliższe zapowiedziane tytuły to Moto Racer 4 oraz Yesterday Origins. Chyba najbardziej interesuje graczy najnowsza odsłona kultowej gry przygodowej – Syberia 3. Wszystkie tytuły ukażą się w polskich kinowych wersjach językowych, a Syberia 3 dodatkowo z profesjonalną, dubbingowaną polską ścieżką dźwiękową.

Najnowsza odsłona Syberii po raz pierwszy zostanie pokazana w pełnym 3D, fabuła zaś ponownie skupi się na losach Kate Walker (więcej zobaczycie na filmiku powyżej). Gra będzie do nabycia w sklepach 1 grudnia w wersji na komputery osobiste PC i Mac oraz konsole Sony PlayStation 4 i Microsoft Xbox One w spodziewanych cenach 159,99 zł oraz 219,99 zł. Jest zatem czas na powrót do poprzednich części Syberii, prawda? Nikt chyba nie będzie ukrywał, że warto.

Źródło: Informacja prasowa

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów