Catherine Full Body z nowym zwiastunem z okazji E3

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus udostępnił z okazji E3 obiecany zwiastun Catherine Full Body zapowiedzianego w grudniu zeszłego roku. W trakcie rozgrywki spotkamy trzecią, zupełnie nową postać o imieniu Rin, która pod względem charakteru będzie się drastycznie różnić od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze i zaoferuje zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostaną również dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody, więcej ‚sexy’ wydarzeń oraz Link Battles (starcia online). Produkcja umożliwi także cross save z PS Vita.

Catherine opowiada historię 32-letniego Vincenta, który po zdradzie swojej narzeczonej, Katherine, z kobietą o imieniu Catherine nękany jest przez koszmary, w których trakcie musi walczyć o przetrwanie na nieźle pokręconych sennych planszach. Według pierwszych udostępnionych informacji Rin ma być postacią łagodną i szczerą, zupełnie inną od dwóch pozostałych głównych bohaterek, będącą ukojeniem dla targanego koszmarami Vincenta.

Catherine: Full Body na Zachodzie zadebiutuje w przyszłym roku. W Japonii gra trafi na PlayStation 4 i PlayStation Vita jeszcze w tym roku.

Catherine Full Body – Najnowszy zwiastun produkcji:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów