Catherine: Full Body z dokładną datą premiery w Japonii

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 2 min.

Atlus w najnowszym numerze japońskiego magazynu Famitsu ujawnił dokładną datę premiery Catherine: Full Body w Japonii. Posiadacze PlayStation 4 i PlayStation Vita w znacznie rozbudowaną wersję gry z 2011 roku zagrają na początku przyszłego roku, 14 lutego. Atlus ma w planach wydanie gry na Zachodzie, jednak na ten moment nie poznaliśmy zbyt wielu szczegółów.

W Catherine: Full Body podczas rozgrywki spotkamy trzecią, zupełnie nową postać o imieniu Rin, która pod względem charakteru będzie się drastycznie różnić od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze i zaoferuje nam zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostaną również dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody, więcej „sexy” wydarzeń oraz Link Battles (starcia online). Produkcja umożliwi także cross save z PS Vita.

Catherine opowiada historię 32-letniego Vincenta, który po zdradzie swojej narzeczonej, Katherine, z kobietą o imieniu Catherine nękany jest przez koszmary, w których trakcie musi walczyć o przetrwanie na wręcz psychodelicznych sennych planszach. Według pierwszych udostępnionych informacji Rin ma być postacią łagodną i szczerą, zupełnie inną od dwóch pozostałych głównych bohaterek, będącą ukojeniem dla targanego koszmarami Vincenta. Zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

Catherine: Full Body – Zwiastun produkcji:

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/catherine-full-body-launches-february-14-2019-in-japan

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów