Catherine: Full Body z dokładną datą premiery na Zachodzie

Bartosz Zając | @_CORTARE_ | | Przeczytasz w 1 minutę

Atlus ujawnił przed momentem dokładną datę premiery Catherine: Full Body na Zachodzie. Rozszerzona wersja gry wydanej pierwotnie w 2011 roku zadebiutuje wyłącznie na konsoli PlayStation 4 już 3 września. Produkcja pojawi się na rynku w dwóch edycjach: Launch Edition, zawierającym steelbook oraz Premium Edition, w którym znajdziemy dodatkowo m.in. pluszową owcę, artbook w twardej oprawie oraz ścieżkę dźwiękową na płycie CD. Najnowszy zwiastun produkcji zobaczycie poniżej.

W Catherine: Full Body podczas rozgrywki spotkamy trzecią, zupełnie nową postać o imieniu Rin, która pod względem charakteru będzie się drastycznie różnić od dwóch pozostałych bohaterek występujących w grze. Rin zaoferuje nam również zupełnie nową ścieżkę rozwoju wydarzeń, łącznie z zakończeniem. W odświeżonej wersji gry zostaną także dodane nowe sceny z Catherine i Katherine, poziomy trudności, mechaniki puzzli, kolejne zakończenia, epizody, więcej „sexy” wydarzeń oraz Link Battles (starcia online).

Catherine: Full Body – Najnowszy zwiastun:

Catherine: Full Body – Launch i Premium Edition:

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów