Carrion – zobaczcie nową produkcję polskiego studia Phobia Game Studio

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę

Podczas prezentacji Devolver Digital na tegorocznym E3, studio Phobia Game Studio zaprezentowało swój nowy tytuł o tytule Carrion. Jest to „odwrócony horror”, gdzie to nie my jesteśmy ścigani przez okropną kreaturę, a wcielamy się właśnie w nią. W grze pokierujemy amorficznym stworzeniem o nieznanym pochodzeniu. Naszym celem będzie zemszczenie się na ludziach, którzy nas uwięzili, poprzez ich straszenie oraz konsumowanie – delicje! Podczas zjadania ludzi nasz bohater będzie rósł i zyskiwał siłę.

Animacja wygląda wprost wspaniale, nie wspominając już o oprawie graficznej. Niesamowity pixel-art tylko podsyci cały klimat produkcji. Niestety, lecz na ten moment nie znamy dokładnej daty premiery. Wiadomo jedynie, że tytuł pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach w przyszłym roku. Na Steamie możemy przeczytać, iż premiera odbędzie się 2 czerwca 2020 roku, lecz do kiedy nie potwierdzi tego sam deweloper, nie możemy być niczego pewni.

Carrion – zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów