Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PS4

Call of Duty: Modern Warfare – znamy szczegóły dotyczące trybu multiplayer

Nadchodzi najlepszy FPS w historii?

call of duty modern warfare

Wydawca, studio Activision, oraz deweloper, Infinity Ward, udostępnili w sieci premierowy zwiastun trybu multiplayer w nadchodzącej odsłonie Call of Duty – Modern Warfare. Tryb wieloosobowy w akcji mogliśmy pierwszy raz zobaczyć wczoraj, kiedy to odbył się ekskluzywny globalny livestream prowadzony przez popularnych steamerów. Jeszcze lepszą wiadomością jest fakt, że już w przyszłym miesiącu wszyscy gracze będą mogli dołączyć do zabawy, poprzez dołączenie do otwartej bety produkcji.

Tryb multiplayer w Call of Duty: Modern Warfare został okrzyknięty „Najlepszą rozgrywką wieloosobową w sieci” podczas Game Critics Awards Best of E3 2019. Rozgrywka sieciowa w CoD:MW ma być wyjątkowo ekscytująca i dostarczy nam redefiniujące gatunek doświadczenie dzięki najlepszej możliwej perspektywie strzelca oraz zupełnie nowym poziomem strategicznym i taktycznym gry. Gracze będą mogli mierzyć się w pojedynkach 2v2 na bliski dystans w trybie Gunfight, 6v6 w tradycyjnym trybie Multiplayer oraz nawet w trybach wspierających potyczki 10v10 i 20v20. Mało tego, nowe Call of Duty pozwoli nam zmierzyć się z innymi w trybie o nazwie Ground War, gdzie na mapie będzie aż 100 graczy jednocześnie. A to dopiero początek dla fanów Modern Warfare.

Dzięki całkowitemu przerobieniu systemu broni oraz największej liczbie dostępnych wyborów w historii Call of Duty, gracze będą mogli przygotować swoich operatorów w trybie Multiplayer na każdy rodzaj starcia. Modern Warfare cechuje się najwyższej jakości warstwą wizualną, autentycznym udźwiękowieniem, realistycznym odrzutem i balistyką broni na przestrzeni całej zawartości gry. Dodatkowo nowe mechanizmy rozgrywki – w tym penetracja pocisku, montaż stacjonarny broni, wyważanie drzwi oraz nocne mapy Mulfiplayer z obsługą noktowizorów – pozwalają na niesamowite zagrania taktyczne.

Patrick Kelly, dyrektor kreatywny i szef studio Infinity Ward, mówi:

Naszym celem przy tworzeniu Modern Warfare jest zebranie wszystkich graczy w jednym środowisku od dnia premiery, by mogli grać razem. […] Pozbywamy się tradycjnych przepustek sezonowych, zamiast tego dostarczając miksu darmowych map, ton zawartości popremierowej, a także dostosowując grę do crossplayu. Testujemy w tej chwili rozgrywkę na żywo, natomiast fani będą mogli spróbować jej osobiście w przyszłym miesiącu podczas bety. To nowa era dla trybu Multiplayer w Call of Duty, a dziś to dopiero początek – mamy w zanadrzu dużo więcej ekscytujących informacji dla fanów i nie możemy się doczekać momentu, w którym będziemy mogli się nimi podzielić.

Nasza recenzja Call of Duty: Black Ops 4

Poza prezentacją trybu Multiplayer gry, Infinity Ward ogłosiło również daty otwartej bety Call of Duty: Modern Warfare. Co ciekawe, w podczas drugiego weekendu będzie dostępna beta testująca crossplay. Daty różnych wersji bety Modern Warfare:

  • Ekskluzywna beta PlayStation 4
    • 12-13 września (wczesny dostęp PlayStation 4)
    • 14-16 września (otwarta beta PlayStation 4)
  • Beta z testem crossplayu
    • 19-20 września (wczesny dostęp PC oraz Xbox One; otwarta beta PlayStation 4)
    • 21-23 września (otwarta beta PlayStation 4, PC, Xbox One)

Call of Duty: Modern Warfare posiada nowy silnik, dostarczający immersyjnego i fotorealistycznego doświadczenia na przestrzeni całej gry. Nowa technologia wykorzystuje najnowsze usprawnienia w inżynierii wizualnej, włączając w to reendering bazujący na fizyce pozwalający na niezwykłej jakości fotogrametrię, nowy hybrydowy system streamowania typu tile-based, nowy system renderingu elementów dekoracyjnych PBR, wolumetryczne oświetlenie świata gry, 4K HDR, Direct X Raytracing na PC i wiele więcej, jak również nową geometrię potoku grafiki GPU. Rendering spektralny dostarcza sumulacji promieniowania cieplnego oraz identyfikacji podczerwieni zarówno dla termowizji, jak i noktowizji w grze. Inwestycja w technologię zaowocowała najwyższej jakości systemem animacji oraz blendowania kształtów, podczas gdy nowy zestaw narzędzi audio pozwala na pełne wsparcie Dolby ATMOS na obsługiwanych platformach, wraz z najnowszymi osiągnięciami w zakresie efektów symulacji audio.

Call of Duty: Modern Warfare pojawi się na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One już 25 października tego roku. Czekacie na nową odsłonę Call of Duty? Jakie są wasze wrażenia po zapoznaniu się z tymi wszystkimi informacjami? Dajcie znać w komentarzach.

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TANIE GRANIE

Epic Games umożliwił graczom przypisanie przez najbliższy tydzień gry Galactic Civilizations III za darmo do swojego konta w sklepie Epic Games Store.  Galactic Civilizations III to...

RECENZJE GIER

Sześcienne szkielety powstają ze switchowego grobu, by zawojować rynek PC… Dobra, to nie był dobry początek. Dość długo zastanawiałem się, co zrobić ze Skellboy:...

PUBLICYSTYKA

Jeśli już zdążyliście wyjąć pochodnie, naostrzyć kołki i pożyczyć od dziadka widły, to stop! Nie szturmujcie siedziby redakcji, bo mnie tam nie ma. Musicie...

RECENZJE GIER

Bloober Team tuż po przewinięciu się napisów końcowych The Medium informuje, iż jest to ich największy i najambitniejszy projekt, w który włożyli całe swoje...

Advertisement