Call of Duty Modern Warfare – testy alfa już dostępne na PlayStation 4

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Na konsoli PlayStation 4 wystartowały otwarte alfa testy gry Call of Duty Modern Warfare. Szansa na wypróbowanie najnowszej odsłony tej popularnej serii potrwa do niedzieli 25 sierpnia.

Trwająca alfa nie wymaga subskrypcji PlayStation Plus. Wystarczy odwiedzić PlayStation Store i pobrać odpowiednią pozycję, którą możecie znaleźć TUTAJ.

Podczas testów do dyspozycji graczy oddano tryb Gunfight. Dwa zespoły, składające się z dwóch graczy, walczą ze sobą o punkty podczas 40-sekundowych rund. Wszyscy uczestnicy zaczynają zabawę z tą samą bronią, która zmienia się podczas rozgrywki w sposób losowy.

Rozgrywka ma miejsce na trzech mapach. W pełnej wersji gry w trybie Gunfight dostępnych będzie pięć aren. Deweloperzy poinformowali, że pozostałe dwa pola bitwy, zostaną oddane w ręce graczy jeszcze podczas obecnych testów.

Ponadto studio Infinity Ward zapewniło, że dodatkowe mapy to nie jedyne atrakcje, które trafią do użytkowników w ten weekend. Nie ujawnili jednak, czego dokładnie możemy się spodziewać.

Warto również poinformować, że już we wrześniu odbędą się beta testy gry, które dostępne będą na wszystkich docelowych platformach, na których zadebiutuje najnowsza odsłona serii Call of Duty.

Call of Duty Modern Warfare zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już 25 października.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów