Call of Duty: Black Ops 4 w pierwszy weekend zarobiło ponad 500 milionów dolarów

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 rozchodzi się jak świeże bułeczki. Szczególnie dobrze gra sprzedaje się w dystrybucji cyfrowej, bijąc co chwilę kolejne rekordy. Za świetną sprzedażą idą oczywiście świetne zarobki. Activision ogłosiło dzisiaj, że najnowsza odsłona kultowej serii zarobiła 500 milionów dolarów w pierwsze trzy dni na rynku.

W weekend po premierze Black Ops 4 ustanowiło nowe rekordy w historii marki: największej łącznej liczby graczy, średniej ilości godzin rozgrywki na gracza oraz łącznej ilości godzin rozgrywki na konsolach bieżącej generacji. Łączna liczba graczy w trzech trybach gry Black Ops 4 przez te trzy dni przewyższa wyniki zarówno zeszłorocznego Call of Duty: WWII, jak również Call of Duty: Black Ops 3 (kampania, multiplayer oraz zombie) w tym samym okresie od premiery.

Dodatkowo, bazując na ilości obejrzanych minut materiałów wideo, nowy tytuł osiągnął najwyższy poziom oglądalności na Twitchu w ciągu premierowego weekendu w historii marki.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów