Call of Duty: Black Ops 4 – tryb Down But Not Out otrzymał zwiastun

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 2 min.

Kilka dni temu w najnowszej odsłonie Call of Duty pojawił się nowy tryb o nazwie Down But Not Out. Studio Treyarch długo nie czekało i w sieci już dostępny jest jego zwiastun.

Trailer trwający aż 17 sekund przedstawia na czym polega nowy tryb i o co w nim chodzi. Nie jest to wielka zmiana, a tryb jest ograniczony czasowo, jednak dobrze widzieć, że twórcy cały czas dbają o rozwój Blackout. Czasem nawet lekki powiew świeżości jest potrzebny. W trybie Down But Not Out po śmierci, o ile członkowie naszego zespołu jeszcze żyją, będziemy mieli okazje ponownie dołączyć do walki. Co ciekawe, tryb ten wymyślił były community manager studia Treyarch już w listopadzie zeszłego roku.

Call of Duty: Black Ops 4 jest już dostępne na komputerach osobistych z systemem Windows oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję produkcji znajdziecie pod tym linkiem.

Źródło: https://www.dualshockers.com/black-ops-4-down-not-out-trailer/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów