Call of Duty Black Ops 4 można pobierać od jutra. Premierowa łatka będzie ważyła aż 50GB (aktualizacja)

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Call of Duty Black Ops 4 pojawi się na konsolach i komputerach w ten piątek, a Treyarch podało właśnie informacje odnośnie wcześniejszego pobrania gry i ile potrzebujemy miejsca na instalację.

Cyfrowa edycja Black Ops 4 zajmie 55GB i to pozwoliło Treyarch zamieścić wszystko, co będzie dostępne od pierwszego dnia. Grę można rozpocząć po pobraniu 30% zawartości (16 lub 20GB w zależności od platformy). Pobranie całości jest wymagane do rozpoczęcia gry w trybie dla wielu graczy lub Zombie.

Przed rozpoczęciem pobierania gry najlepiej zarezerwować 112GB wolnej przestrzeni, pomimo że gra po instalacji będzie zajmowała wspomniane wcześniej 55GB. W dniu premiery pojawi się również łatka do pobrania, która zajmie aż 50GB.

Beta Call Of Duty Black Ops 4

Preload na konsolach rozpocznie się już jutro i osoby, które zamówiły cyfrowe edycje zauważą u siebie rozpoczęcie pobierania Black Ops 4. Pobieranie na PC wystartowało dzisiaj.

Call of Duty Black Ops 4 będzie dostępne od 12 października na Xbox One, PlayStation 4 i PC.

Aktualizacja:

Łatka zajmująca 50GB dotyczy fizycznej wersji gry. Po instalacji gry z płyty rozpocznie się jej pobieranie.

Źródło: https://charlieintel.com/2018/10/08/black-ops-4-game-size-and-pre-load-details-announced/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów