Call of Duty: Black Ops 4 bez klasycznej kampanii, ale z Battle Royale

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4
Call Of Duty Black Ops 4

Już jesteśmy po pierwszej prezentacji gry Call of Duty: Black Ops 4. Tak jak wcześniej informowaliśmy produkcja Treyarch zadebiutuje 12 października i trafi na PC oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One. Niestety strzelanka nie otrzyma tradycyjnej kampanii dla jednego gracza, ale za to zaoferuje tryb Battle Royale o nazwie Blackout.

Call of Duty: Black Ops 4 skupi się głównie na taktycznej rozgrywce sieciowej. Nie zabraknie także trybu zombie, który według zapowiedzi ma być największym w historii serii.

Największą nowością będzie oczywiście Blackout, nowy tryb Battle Royale, który pozwoli graczom walczyć na największej mapie w historii cyklu. Do dyspozycji otrzymamy klasyczne postacie oraz olbrzymie lokacje, które zostały stworzone na wzór lokacji z poprzednich odsłon. Mapa w Blackout będzie 1500 razy większą od kultowego Nuketown, a podczas rozgrywki nie zabraknie walk w powietrzu na wodzie oraz przemieszczania się pojazdami.

Call of Duty: Black Ops 4 – zwiastun rozgrywki sieciowej

Call of Duty: Black Ops 4 – zwiastun trybu zombie

Call of Duty: Black Ops 4 – zwiastun trybu Battle Royale: Blackout

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów