Call of Duty: Black Ops 4 będzie dostępne w trzech zestawach z PlayStation 4

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Call Of Duty Black Ops 4 Ps4
Call Of Duty Black Ops 4 Ps4

Premiera Call of Duty: Black Ops 4 nadchodzi wielkimi krokami, a Treyarch wraz z Sony przygotowało nie lada gratkę dla osób, które nie mają jeszcze konsoli PlayStation 4. W Europie pojawi się parę zestawów konsola + najnowsza odsłona Call of Duty.

Główną różnicą każdego pakietu jest typ konsoli i pojemność jej dysku twardego. Pierwszy to PS4 Pro z 1TB dyskiem twardym, a dwa kolejne zawierają model Slim z 1TB lub 500GB dyskiem na dane użytkownika. Każdy z zestawów zawiera standardową edycję Black Ops 4 i kontroler Dualshock 4 v2.

Nie liczcie na edycję limitowaną konsoli, każda z nich to standardowa edycja, więc nie ma mowy o wyróżnieniu się na tle znajomych.

Zestawy z grą będą dostępne wyłącznie w Europie. Black Ops 4 pojawi się na PlayStation 4, Xbox One i PC 12 października bieżącego roku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/black-ops-4-ps4-europe-bundles/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów