Call of Cthulhu – zobaczcie zwiastun premierowy!

Kacper Cembrowski | @_Diabe | | Przeczytasz w 1 minutę
Unnamed 2

Studio Focus Home Interactive udostępniło dziś premierowy zwiastun ich najnowszej produkcji pod tytułem Call of Cthulhu. Oglądając nowy trailer w oczy niewątpliwie rzuca się bardzo mroczny klimat, idealnie pasujący do opowieści.

Call of Cthulhu będzie mrocznym, przygodowym single-playerem w konwencji horroru z FPP. Oprócz tego, gra zawierać będzie elementy skradanki i survival horroru. Fabuła nawiązuje oczywiście do znanych opowieści H.P. Lovecrafta. Głównym bohaterem jest prywatny detektyw Edward Pierce. Wcielając się w niego będziemy musieli rozwiązać zagadki podejrzanego morderstwa rodziny Hawkings na wyspie Darkwater. Co odkryjemy podczas przygody? Czy Wielki Śniący powróci i zawładnie światem?

Produkcja zadebiutuje już 30 października tego roku na komputery osobiste z systemem Windows oraz konsole PlayStation 4 i Xbox One.

Call of Cthulhu – premierowy zwiastun produkcji

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów