Burnout Paradise Remastered najlepiej sprzedającą się grą w ubiegłym tygodniu w UK

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Szalone wyścigi Burnout Paradise, w odświeżonej wersji podbiły brytyjską listę najlepiej sprzedających się gier. Remaster w swoim premierowym tygodniu trafił na szczyt cotygodniowej listy UK Video Game Charts i w końcu dał odpocząć staruszkom – FIFA 17 i GTA 5. Co ciekawe, gra osiągnęła lepszy wynik od oryginalnej wersji, a w historii serii lepszym startem może się pochwalić tylko Burnout Revenge z 2005 roku.

Drugą najpopularniejsza grą zeszłego tygodnia w Wielkiej Brytanii zostało Kirby Star Allies. To kolejna odsłona z cyklu gier platformowych, która ukazała się 16 stycznia wyłącznie w edycji na konsolę Nintendo Switch. Gra zostawiła w tyle wspomnianą wcześniej piłkę od EA oraz GTA 5. Pierwszą piątkę zamyka inny ekskluzywny tytuł na platformę Nintendo – Mario Kart 8 Deluxe.

TOP 10 najchętniej kupowanych gier w ubiegłym tygodniu w UK (od 12 do 17 marca):

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Apex Legends – premiera i szczegóły pierwszego sezonu https://t.co/SCGHohQzBA https://t.co/ag2UiH86Gr
Zobacz premierowy zwiastun strzelanki Generation Zero https://t.co/vXY6NCECWG https://t.co/xWWoey8pzw

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch