Bug Academy – zabawna zręcznościówka zadebiutuje jutro na PC

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Bug Academy
Bug Academy

Jutro na PC zadebiutuje gra zręcznościowa 2,5D od rodzimego studia Igrek Games. Bug Academy to barwna i pełna radosnego chaosu produkcja umożliwiająca szkolenie różnych typów owadów, w tym much, świetlików, komarów i pszczół. Sterując owadem bądź całą chmarą, gracz będzie musiał poradzić sobie z różnymi nietypowymi sytuacjami z owadziego życia.

Na gracza czekają łącznie 33 poziomy, a każdy z nich zapewnia niepowtarzalne zadania. Poszczególne cele sprowadzają się np. do dostarczenia lodówek, wystrzelenia rakiet w kosmos czy złapania duchów.

Tak produkcję opisuje Jacek Perzanowski, twórca Bug Academy:

W Bug Academy gracze znajdą bardzo interaktywny świat, pełną uroku oprawę graficzną oraz autorską i pełną owadzich brzmień ścieżkę dźwiękową. Wszystko to jest przesycone lekkim humorem oraz poczuciem radosnego chaosu, co powinno przypaść do gustu zarówno młodszym, jak i starszym graczom.

Jeszcze w pierwszym kwartale tego roku gra ma trafić na konsolę Nintendo Switch, a w późniejszym terminie niewykluczone są edycje na PlayStation 4 i Xbox One. Poniżej prezentujemy zwiastun Bug Academy.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów