Brigitte z Overwatch. Proces tworzenia nowej postaci „od kuchni”

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Overwatch Brigitte 800x450
Overwatch Brigitte 800x450

Overwatch cieszy się sporą popularnością. Nic dziwnego, że Blizzard wspiera swoją produkcję i co jakiś czas dodaje do niej nowe postacie. Już za kilka dni do gry trafi Brigitte. Z tej okazji w sieci pojawił się  materiał wideo, który ukazuje proces jej tworzenia. Jak się okazuje, postać ta istniała w świecie gry od dawna.

Artysta prowadzący, Ben Zhang, opowiada o procesie tworzenia Brigitte. Bohaterka była obecna w świecie gry, pojawiała się komiksach i różnego rodzaju materiałach promujących Overwatch, dlatego deweloperzy zdecydowali się na dodanie jej do gry. Dzięki materiałowi dowiadujemy się, że początkowy wygląd Brigitte był inny, aniżeli ten, który możemy zaobserwować teraz. Ben Zhang powiedział jednak, iż starali się wiernie oddać jej charakter, znany ze wspomnianych komiksów, czy materiałów promujących grę.

Postać Brigitte trafi do gry Overwatch już 20 marca, czyli w tym samym dniu, w którym udostępniona zostanie najnowsza aktualizacja. Zarówno bohaterka, jak i patch, dostępne będą dla posiadaczy komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One. Brigitte powiększy pulę dostępnych postaci i już od wtorku do dyspozycji graczy będzie 27 bohaterów.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów