Borderlands: Game of the Year Edition zadebiutuje na PS4 i Xbox One?

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

W maju 2017 roku koreańska instytucja przyznająca kategorie wiekowe, oceniała grę Borderlands: Game of the Year w edycji na konsole PlayStation 4, Xbox One i komputery PC. Do oficjalnego ogłoszenia tytułu jednak nigdy nie doszło, teraz jednak temat powrócił za sprawą tajwańskiej komisji ratingowej. Gra została tym razem oceniona w wersji na najnowsze konsole Sony i Microsoftu. Za port odpowiada rzekomo firma Blind Squirrel Entertainment.

Strzelanka Borderlands zadebiutowała pierwotnie w 2009 roku na PlayStation 3, Xbox 360 i komputerach PC. Jako jedyna odsłona serii, nie pojawiła się dotąd na konsolach obecnej generacji. Gry Borderlands 2 i Borderlands: The Pre-Sequel, zostały zremasterowane na PlayStation 4, Xbox One i PC w ramach pakietu Borderlands: Handsome Collection, być może w końcu nadeszła pora na pierwszą odsłonę cyklu.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów