Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Borderlands 3 pojawi się w 2019 roku?

Gearbox Software odpowiedzialne za serię Borderlands, ma rzekomo wydać w przyszłym roku jej trzecią część. W tej chwili nie znamy konkretnej daty wydania, ale najnowsze plotki głoszą, że Borderlands 3 ma być gotowe w 2019 roku.

Do informacji o wydaniu gry dotarł użytkownik YouTube ukrywający się pod pseudonimem The Triple S League. W swoim materiale wideo wspomniał o dwóch niezależnych źródłach dostarczających mu informacje.

Podobno w tej chwili kończą się prace lokalizacyjne, co może oznaczać praktycznie zakończenie prac nad trzecią częścią Borderlands. W takiej sytuacji wydanie gry powinno nastąpić nawet w pierwszym kwartale przyszłego roku.

W takiej chwili nie można brać wszystkich niepotwierdzonych informacji na poważnie. To, że prace lokalizacyjne są blisko zakończenia, jednak  nie musi oznaczać szybkiego wydania nadchodzącej produkcji.

Samo 2K mówiło o wydaniu jednej z najbardziej oczekiwanych gier w roku fiskalnym zaczynającym się w kwietniu 2019 roku, a jego koniec nastąpi w marcu 2020 roku. Dzięki temu przedziałowi czasowemu można teoretycznie wierzyć, że Borderlands 3 pojawi się jeszcze w 2019 roku, choć nie jest to pewne.

Gearbox nie zapowiedziało jeszcze oficjalnie powstawania Borderlands 3, ale nikt nie wątpi, że gra powstaje.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement