Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

XSX

Borderlands 3 trafi na konsole nowej generacji

Borderlands 3
Borderlands 3

Podczas konferencji Gearbox Digital Showcase zorganizowanej w ramach PAX Online 2020, producent serii Borderlands podzielił się informacją, że ich najnowsza gra ukaże się na konsolach nowej generacji.

Wersja przygotowana na PS5 i XBOX Series ma być darmowa dla wszystkich dotychczasowych posiadaczy gry, ponadto ma także oferować przeniesienie zakupionych materiałów dodatkowych i wspólny zapis pomiędzy konsolami tej samej rodziny, tj. posiadacze gry na PS4 będą mogli przenieść swoje save’y na PS5. Tak samo będzie w przypadku nowych XBOX-ów.

Borderlands 3 na konsolach nowej generacji zaoferuje według zapowiedzi twórców płynne 60 klatek w trybie single i rozdzielczość 4K na XBOX Series X i PlayStation 5. Nie wiemy, jak będzie z jakością gry na XBOX Series S. Dodatkowo autorzy przygotowali dla fanów nie lada gratkę, którą jest możliwość grania w lokalnej kooperacji z podzielonym ekranem do czterech graczy. Ta funkcja zostanie także dodana do wersji gry przeznaczonej na PS4 i XONE w formie darmowej aktualizacji.

To nie są jednak jedyne wiadomości dotyczące Borderlands 3 pochodzące z eventu Gearbox Digital Showcase. Produkcja w niedalekiej przyszłości zostanie uzupełniona o nowe dodatki, a wszystkie grywalne postacie otrzymają dodatkowe drzewko rozwoju.

Borderlands 3 to kolejna odsłona kultowej serii looter shooterów, w którą można grać zarówno samemu, jak i ze znajomymi w trybie kooperacji. Przy swojej premierze, która miała miejsce rok temu, gra zyskała dosyć wysokie oceny. Możliwość zagrania w tę produkcję na konsolach nowej generacji będzie na pewno niezłą wiadomością dla miłośników tytułu.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

OGÓLNE

Potrzebujesz adresu swojej strony internetowej? To oznacza, że powinieneś się zainteresować ofertą operatorów domen, czyli firm, które dają możliwość rejestracji nazw. Wybór odpowiedniego dostawcy...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

Advertisement