Bolesław Chrobry bohaterem darmowej kampanii do Ancestors Legacy

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Ancestors Legacy
Ancestors Legacy

Destructive Creations, twórcy mającego w maju premierę, ciepło przyjętego RTS-a zatytułowanego Ancestors Legacy, przygotowali niespodziankę dla swojej społeczności. Otóż gra zmieniła na stałe cenę na platformie Steam i będzie teraz kosztować 29,99 euro oraz otrzymała darmową kampanię dla jednego gracza.

W najnowszym dodatku gracze dowiedzą się więcej o historii Bolesława Chrobrego, pierwszego króla Polski oraz jego syna Mieszka II. Na kampanię składa się pięć misji obejmujących swoim zasięgiem chronologicznym lata od 1013 do 1018. Nie zabraknie więc największych sukcesów polskiego króla w tym tak zwanej Wyprawy kijowskiej.

Poniżej prezentujemy nowy zwiastun Ancestors Legacy, przygotowany z okazji wypuszczenia darmowej aktualizacji. Naszą recenzję Ancestors Legacy znajdziecie tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów