Blizzard potwierdza kolejne rozszerzenie do Hearthstone

Jakub Smolak | | Przeczytasz w 1 minutę

Najbliższa przygoda, która ukaże się w Hearthstone zatytułowana jest „Podróż do Wnętrza Un’Goro”. Jak zapowiadają twórcy, studio Blizzard, nowy dodatek przyniesie 135 nowych kart, a także nowe słowo kluczowe, Adaptacja. Umiejętność będzie się aktywować, gdy zagramy stronnika. Jego zdolność dopasowania się to aktualnych warunków zaowocuje tym, że będziemy mogli go wzmocnić jednym spośród trzech losowo wybranych ulepszeń.

Kolejną z nowości ma być wprowadzenie nowej frakcji, żywiołaków, a także kart zadań. Te drugie mogą znacząco wpływać na rozgrywkę, ponieważ nagrodą za wykonanie zadań będą bardzo mocne karty. W zapowiadającym dodatek trailerze możemy zaobserwować, że za zagranie 7-miu stworów ze słowem kluczowym Agonia, zostaniemy nagrodzeni kartą, która ustawia poziom naszego życia na 40 punktów.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów