Blacksad: Under the Skin z datą premiery, edycją kolekcjonerską i zwiastunem fabularnym

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Blacksad Under The Skin
Blacksad Under The Skin

Blacksad: Under the Skin zadebiutuje 26 września na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Do sieci trafiły również informacje dotyczące edycji kolekcjonerskiej oraz zwiastun fabularny.

Materiał wideo zwiastuje ciekawą historię, w której nie zabraknie zwrotów akcji, a główny bohater zrobi wszystko, aby rozwikłać zagadkę. Twórcy pokazują nam również, że amerykański klimat lat 50. będzie jedną z najmocniejszych stron ich produkcji.

Warto również wrócić do edycji kolekcjonerskiej. Deweloperzy ujawnili, że w jej skład wejdą:

  • pudełkowa kopia gry,
  • artbook,
  • figurka przedstawiająca głównego bohatera.

Blacksad Under The Skin Edycja Kolekcjonerska

Dowiedzieliśmy się również, że produkcja Pendulo Studios dostępna będzie w pełnej angielskiej, francuskiej oraz hiszpańskiej wersji językowej. W grze znajdą się także niemieckie, włoskie i holenderskie napisy.

Blacksad: Under the Skin to gra z gatunku point-and-click, opowiadająca historię detektywa Johna Blacksada, który rozpoczyna nowe śledztwo.

Akcja rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku na ulicach Nowego Jorku. Możemy spodziewać się wielu odniesień do amerykańskiej popkultury owego okresu, a także charakterystycznej ścieżki dźwiękowej.

Blacksad: Under the Skin – zwiastun fabularny

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów