Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Blacksad: Under the Skin z datą premiery, edycją kolekcjonerską i zwiastunem fabularnym

Blacksad Under The Skin
Blacksad Under The Skin

Blacksad: Under the Skin zadebiutuje 26 września na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Do sieci trafiły również informacje dotyczące edycji kolekcjonerskiej oraz zwiastun fabularny.

Materiał wideo zwiastuje ciekawą historię, w której nie zabraknie zwrotów akcji, a główny bohater zrobi wszystko, aby rozwikłać zagadkę. Twórcy pokazują nam również, że amerykański klimat lat 50. będzie jedną z najmocniejszych stron ich produkcji.

Warto również wrócić do edycji kolekcjonerskiej. Deweloperzy ujawnili, że w jej skład wejdą:

  • pudełkowa kopia gry,
  • artbook,
  • figurka przedstawiająca głównego bohatera.

Blacksad Under The Skin Edycja Kolekcjonerska

Dowiedzieliśmy się również, że produkcja Pendulo Studios dostępna będzie w pełnej angielskiej, francuskiej oraz hiszpańskiej wersji językowej. W grze znajdą się także niemieckie, włoskie i holenderskie napisy.

Blacksad: Under the Skin to gra z gatunku point-and-click, opowiadająca historię detektywa Johna Blacksada, który rozpoczyna nowe śledztwo.

Akcja rozgrywa się w latach 50. ubiegłego wieku na ulicach Nowego Jorku. Możemy spodziewać się wielu odniesień do amerykańskiej popkultury owego okresu, a także charakterystycznej ścieżki dźwiękowej.

Blacksad: Under the Skin – zwiastun fabularny

Advertisement. Scroll to continue reading.
Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement