Biomutant ukaże się do końca marca tego roku!

Biomutant

Biomutant to produkcja na którą czeka bardzo wielu graczy. Ostatni raz usłyszeliśmy o grze w czerwcu ubiegłego roku, gdy pojawił się 9-minutowy zwiastun, prezentujący grę w akcji. Ten w 100% oryginalny tytuł, opracowany przez szwedzkie studio Experiment 101 na zlecenie THQ Nordic, miał znajdować się wówczas w końcowej fazie rozwoju. 

W artykule serwisu GamesIndustry, możemy przeczytać rozmówkę z CEO THQ Nordic, Klemensem Kreuzerem. Biomutant określany jest w niej jako premiera o dużym znaczeniu dla austriackiej firmy. Co najważniejsze, gra ma ukazać się jeszcze w tym kwartale, czyli do końca marca.

Biomutant to RPG akcji, które ma oferować dużą swobodę działania, w pełnym zwierzokształtnych mutantów uniwersum. Ten postapokaliptyczny świat ma żyć własnym życiem, a podjęte przez nas decyzje mają mieć kluczowy wpływ na przebieg całej historii.

Biomutant zapowiedziany został w 2017 roku. Gra miała ukazać się rok później, a pogłoski o bliskim ukończeniu gry słyszymy co kilka miesięcy. Miejmy nadzieję, że Biomutant naprawdę ukaże się, jak nie w tym kwartale, to chociaż do końca tego roku. Biomutant ma trafić na PlayStation 4, Xbox One oraz komputery osobiste.

Biomutant zwiastun