Sprawdź najnowszy materiał ze świetnie zapowiadającego się Biomutant!

Biomutant
Biomutant

Ciągle nie znamy oficjalnej daty premiery Biomutant, ale twórcy zapewniają, że projekt ma się świetnie, a prace przebiegają zgodnie z planem. Ekipa z Experiment 101 oddała w ręce graczy ponad 9-minutowy trailer, prezentujący grę w akcji. Na wideo będziecie mogli podziwiać świat gry oraz dowiecie się nieco więcej na temat przebiegu walki, sposobu eksploracji i dostępnego wyposażenia.  Przypomnijmy, że produkcja od Experiment 101 trafiła na naszą listę najbardziej wyczekiwanych tegorocznych produkcji. Na razie nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu, ale chyba zgodzicie się ze mną, że Biomutant zapowiada się niezwykle obiecująco. Muszę przyznać, że z coraz większą niecierpliwością będę wyglądał premiery. Mam nadzieję, że przygody mutantów okażą się tegorocznym czarnym koniem branży.

Biomutant – gameplay

Biomutant to RPG akcji, oferujące dużą swobodę działa, w klimatycznym pełnym zwierzokształtnych mutantów uniwersum. Postapokaliptyczny świat ma żyć własnym życie, a podjęte przez nas decyzje mają mieć kluczowy wpływ na fabułę. Musze przyznać, że mój apetyt na produkcję od Experiment 101 podkręciło Mutant Year Zero: Road to Eden, które utrzymane było w podobnych klimatach. W naszych podróżach towarzyszyć będą nam roboty oraz mechy, które wspomogą nas w walce i innych wyzwaniach. Jeśli chodzi o starcia to postawiono zarówno na broń białą jak i szeroki wachlarz broni dystansowej. Walki mają być dynamiczne oraz efektowne. Dzieło Experiment 101 ma być dość oryginalnym sandboxem, głównie za sprawą swobody w kwestii kreowania fabuły. Po spełnieniu kilku początkowych wymogów to, jak potoczy się historia, będzie zależeć wyłącznie od naszych umiejętności i podjętych decyzji.

Według wcześniejszych zapowiedzi Biomutant powinien ukazać się na rynku w tym roku, a gra trafi na PlayStation4, Xbox One oraz komputery osobiste. W sieci można było jednak znaleźć nieoficjalne przesłanki o wersji na Nintendo Switch, która jednak nie została potwierdzona.