Bezpłatna gra online na PlayStation 4 – nie będzie potrzebna subskrypcja PS+

Specjalne wydarzenie potrwa od 15 do 20 listopada

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 2 min.
PlayStation Plus
PlayStation Plus

Sony zapowiedziało specjalne wydarzenie, które umożliwi grę online wszystkim graczom bez subskrypcji PlayStation Plus. Akcja potrwa od godz. 11:00 czasu polskiego 15 listopada do godz. 11:00 20 listopada wyłącznie na PlayStation 4. Nie ma żadnego procesu rejestracyjnego, nie jest też wymagane zarejestrowanie karty kredytowej – wszyscy gracze będą mogli przystąpić do zabawy, gdy tylko wydarzenie się rozpocznie.

Sony podkreśla, że jest to doskonała okazja, by wykorzystać pełnię możliwości swoich ulubionych gier i poznać wieloosobowy tryb online w najnowszych grach, takich jak: Call of Duty: WWII (Activision), FIFA 18 (EA Sports), Destiny 2 (Activision), Gran Turismo Sport (SIE World Wide Studios) i wielu innych.

Otwarte wydarzenie dla graczy PlayStation Plus udostępni wieloosobowy tryb online na PS4 bezpłatnie, natomiast korzystanie z dodatkowych funkcji PlayStation Plus będzie wymagało posiadania aktywnej subskrypcji. Oznacza to, że jeśli nie posiadacie abonamentu w tym czasie nie będziecie mogli pobrać gier z oferty PS+.

Co daje PlayStation Plus?

  • wieloosobowy tryb online na PS4,
  • dwie gry na PS4 do pobrania co miesiąc,
  • rabaty tylko dla członków,
  • dysk internetowy 10 GB na zapisane dane gier,
  • gry bonusowe, takie jak dostępne na PlayStation®VR (PS VR) Until Dawn: Rush of Blood czy społecznościowa gra imprezowa PlayLink, To jesteś Ty!.

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów