Nie będzie Hellboy’a 3, mówi Guillermo Del Toro.

Daniel Klos | | Przeczytasz w 2 min.

Guillermo Del Toro to reżyser takich hitów jak Crimson Peak, Labirynt Fauna czy Blade II: Wieczny łowca – big fan! Jego dorobek gromadzi także dwie pierwsze części Hellboya. Hellboy 3 chwiejnie utrzymywał się na półce pomysłów przez niemal 10 lat. Ostatecznie Reżyser oznajmił na swoim twitterze że bohater ze spiłowanymi rogami trafia do lamusa.

Hellboy 3 przykro mi to zgłaszać, ale informacja padła ze wszystkich stron. Kontynuacja na 100% nie będzie miała miejsca i to jest ostateczna wersja.

IGN podaje, że w przeciągu ostatniego miesiąca Guillermo obiecał porozmawiać z gwiazdą grającą hellboy’a Ronem Perlmanem i twórcą komiku Mikem Mignolą o sondzie na temat sequela która miała dobić do 100 tysięcy głosów. Nie wiadomo co spowodowało definitywne zamknięcie projektu.

IGN wspomina również o wypowiedzi Perlmana z 2015 roku, który oznajmił iż Del Toro miał już niezwykle widowiskowy pomysł na wydarzenia w trzeciej części. Niestety, od premiery Hellboy 2 znaki na niebie i ziemi nie były przyjazne a cały sztab poczynając od Mignoli po samego szefa Legendary Pictures jednogłośnie orzekli, że trzecia część nigdy nie ujrzy światła dziennego.

Źródło: http://www.ign.com/articles/2017/02/21/hellboy-3-100-will-not-happen-says-guillermo-del-toro

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów