BATTLETECH: Urban Warfare – znamy datę premiery kolejnego rozszerzenia do świetnej strategii

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Battletech Urban Warfare Art
Battletech Urban Warfare Art

Fani strategii z pewnością wyczekiwali wieści dotyczących kolejnego dodatku do świetniej strategii BATTLETECH od Harebrained Schemes. Autorzy produkcji określili datę wydania Urban Warfare – rozszerzenie się pojawi się 4 czerwca. Urban Warfare ma stawiać na niszczenie budynków oraz mechy, które mogą teraz oddziaływać na pole bitwy wokół nich – wykorzystywać cysterny paliwowe, linie wodne, czy transformatory na swoją korzyść. Dodane zostaną również dwa nowe mechy – eksperymentalny Raven 1X, który jest wyposażony w zaawansowany elektroniczny pakiet walki. Z kolei Javelin to kompromis między prędkością, a siłą ognia.

BATTLETECH to strategiczna gra turowa, w której kierujemy grupą najemników będących pilotami mechów. Gra kładzie ogromny nacisk na taktyczność, pozostawiając graczowi duże pole manewru w tym aspekcie. Do naszych zadań należy wypełnianie kontraktów, dbanie o załogę oraz uzbrojenie metalowych gigantów. Recenzję podstawowej wersji gry przeczytacie tutaj, a opinię na temat pierwszego rozszerzenia w tym miejscu.

BATTLETECH: Urban Warfare zwiastun

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów