BATTLETECH – ujawniono plany Harebrained Schemes na dalsze miesiące

Battletech Art
Battletech Art

BATTLETECH spotkał się z ciepłym przyjęciem przez fanów gry planszowej i recenzentów. Harebrained Schemes nie zamierza porzucić swojego projektu, ale dalej go rozwijać i poprawiać.

Jeśli mowa o poprawkach, przede wszystkim będzie trzeba przyspieszyć działanie gry, gdyż loadingi są zdecydowanie za długie. Harebrained Schemes wspomina o łatce pod koniec maja, która będzie eliminować błędy.

BATTLETECH – polska wersja językowa?

Gra obecnie dostępna jest tylko w języku angielskim. Zapowiedziano na razie 3 lokalizacje i wersję na Linuxa. Niestety nie ma, przynajmniej na razie, planów na polską wersję gry, gdyż wspomniane nowe języki to niemiecki, francuski i rosyjski.

BATTLETECH – dodatki w planach

Harebrained Schemes obiecuje także kilka nowości do gry, jak customizację Mechwarriorów, polegającą na zmianie wyglądu, imienia, czy głosu. W planach znajdują się też większe, płatne rozszerzenia do gry, ale obecnie studio skupia się przede wszystkim na poprawkach i zapowiedzianych opcjach.

BATTLETECH to strategiczna gra turowa, w której kierujemy grupą najemników będących pilotami mechów. Gra kładzie ogromny nacisk na taktyczność, pozostawiając graczowi duże pole manewru w tym aspekcie. Do naszych zadań należy wypełnianie kontraktów, dbanie o załogę oraz uzbrojenie metalowych gigantów.