Battlefield V – tryb battle royale już dostępny

Tryb Burza Ognia trafia do produkcji DICE

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.
Battlefield V Burza Ognia
Battlefield V Burza Ognia

Burza Ognia, czyli tryb battle royale dla gry Battlefield V, jest już dostępny. Wspomniany wariant rozgrywki sprawdzić można zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

DICE oddaje dziś do dyspozycji graczy olbrzymią mapę Halvøj, z rozległym i zróżnicowanym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża.

Tryb Burza Ognia dla gry Battlefield V pozwala na rozgrywkę solową, a także w czteroosobowych zespołach. Możliwość zabawy w parach trafi do gry w przyszłym miesiącu.

Twórcy nie zapomnieli również o pojazdach. Do dyspozycji graczy oddano m.in. helikopter, pojazd-amfibia oraz traktor.

W Burzy Ognia na mapie znajdować będzie się jednocześnie 64 graczy. Założenia rozgrywki są takie same, jak w przypadku pozostałych gier z gatunku battle royale.

Uczestnicy lądują bezbronni na mapie, gdzie rozsiane są bronie oraz różnego rodzaju gadżety, a następnie walczą o przetrwanie. Gracz – lub drużyna – która pozostanie na polu bitwy jako ostatni, wygrywa.

Wspomnijmy, że Battlefield V zadebiutował 20 listopada ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję produkcji DICE znajdziecie TUTAJ.

Battlefield V – zwiastun trybu Burza Ognia

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów