Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Battlefield V – tryb battle royale już dostępny

Tryb Burza Ognia trafia do produkcji DICE

Battlefield V Burza Ognia
Battlefield V Burza Ognia

Burza Ognia, czyli tryb battle royale dla gry Battlefield V, jest już dostępny. Wspomniany wariant rozgrywki sprawdzić można zarówno na komputerach osobistych, jak i konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

DICE oddaje dziś do dyspozycji graczy olbrzymią mapę Halvøj, z rozległym i zróżnicowanym terenem, od ośnieżonych gór po otwarte nabrzeża.

Tryb Burza Ognia dla gry Battlefield V pozwala na rozgrywkę solową, a także w czteroosobowych zespołach. Możliwość zabawy w parach trafi do gry w przyszłym miesiącu.

Twórcy nie zapomnieli również o pojazdach. Do dyspozycji graczy oddano m.in. helikopter, pojazd-amfibia oraz traktor.

W Burzy Ognia na mapie znajdować będzie się jednocześnie 64 graczy. Założenia rozgrywki są takie same, jak w przypadku pozostałych gier z gatunku battle royale.

Uczestnicy lądują bezbronni na mapie, gdzie rozsiane są bronie oraz różnego rodzaju gadżety, a następnie walczą o przetrwanie. Gracz – lub drużyna – która pozostanie na polu bitwy jako ostatni, wygrywa.

Wspomnijmy, że Battlefield V zadebiutował 20 listopada ubiegłego roku. Tytuł dostępny jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Naszą recenzję produkcji DICE znajdziecie TUTAJ.

Battlefield V – zwiastun trybu Burza Ognia

Advertisement. Scroll to continue reading.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Zobacz także...

QUIZY

Dla naszych czytelników przygotowaliśmy kolejny quiz. Tym razem sprawdzamy czy znacie wszystkie bohaterki z gry Wiedźmin 3: Dziki Gon. Mamy dla Was 16 screenów...

QUIZY

Jeśli odpowiecie prawidłowo na 15 pytań, możecie być z siebie zadowoleni.

QUIZY

Święta za pasem, niby już zima, a śniegu ni ma – a do tego na dworze niemal wiosenna temperatura. Na szczęście, gracze by poczuć prawdziwy...

QUIZY

W dzisiejszym quizie sprawdzimy waszą wiedzę na temat konsoli Xbox 360. Przekonajcie się czy rzeczywiście należycie do teamu zielonych. Mam dla Was 17 pytań, w których...

Advertisement