Battlefield V Firestorm – wyciekły szczegóły dotyczące trybu battle royale

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 2 min.

Battlefield V Firestorm jest wciąż wielką niewiadomą. Wiemy, że ma to być odpowiednik popularnego trybu battle royale, który wkrótce zawita do produkcji DICE, jednak deweloperzy wciąż nie ujawnili zbyt wielu szczegółów.

W kodzie gry Battlefield V odnaleziono kilka informacji, dotyczących nadchodzącego wariantu zabawy, który niedługo pojawi się we wspomnianym tytule.

DICE ujawniło już o tym jakiś czas temu, że w Battlefield V Firestorm rywalizować będzie jednocześnie 64 graczy.

Wówczas twórcy podkreślali jednak, że użytkownicy będą mogli toczyć walkę wyłącznie w 4-osobowych zespołach. Pliki gry potwierdzają natomiast, że w Firestorm pojawi się również możliwość rozgrywki solo oraz w parach.

W nadchodzącym trybie battle royale, który trafi do produkcji studia DICE, pojawią się także klasy żołnierzy. Możemy się domyślać, że dzięki temu, twórcy będą chcieli wymusić na graczach konieczność współpracy na polu bitwy.

Odnalezione w kodzie gry informacje zdradzają również, że w Battlefield V Firestorm nie zabraknie pojazdów, które służyć będą zarówno do przemieszczania się, jak i przydadzą się w działaniach ofensywnych. Mowa tutaj m.in. o śmigłowcach.

Podczas rozgrywki gracze będą mieli również możliwość wykonywania dodatkowych zadań i realizacji opcjonalnych celów, dzięki którym uzyskają dostęp do lepszego sprzętu, a nawet środków transportu.

Należy podkreślić, że wymienione wyżej informacje nie zostały potwierdzone ani przez DICE, ani przez firmę Electronic Arts. Nie wiemy, w jakim stopniu przekazane szczegóły, pokrywają się z rzeczywistością.

Battlefield V dostępne jest na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł zadebiutował 20 listopada 2018 roku.

Materiał prezentujący szczegóły trybu Firestorm

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów