Baldur’s Gate 3 – pierwsze zrzuty ekranu trafiły do sieci

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Baldurs Gate 3
Baldurs Gate 3

Do sieci trafiły pierwsze zrzuty ekranu z gry Baldur’s Gate 3, za które odpowiedzialne jest studio Larian. Zaprezentowane obrazki prezentują, jak gra wygląda w akcji.

Na udostępnionych screenach zauważyć możemy m.in. starcia z oponentami, a także rozmowy z postaciami. Co ciekawe podczas konwersacji zmienia się perspektywa, przedstawiając z bliska aktualnego rozmówcę.

Dodajmy również, że dziś o godzinie 21:00 polskiego czasu studio Larian zaprezentuje pierwsze fragmenty rozgrywki. Pokaz będzie miał miejsce na targach PAX East. Całość będziemy mogli śledzić za sprawą transmisji na żywo w serwisie YouTube.

Baldurs Gate 3 Zrzut Ekranu 3

Warto także podkreślić, że deweloperzy wciąż nie ujawnili daty premiery Baldur’s Gate 3. Wiemy jedynie, że tytuł jeszcze w tym roku zadebiutuje w programie Early Access na platformie Steam.

Źródło: https://www.vg247.com/2020/02/27/baldurs-gate-3-leaked-screenshots-turn-based/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów