Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

W Baldur’s Gate 3 nie zabraknie romansów i seksu

Baldur’s Gate 3
Baldur’s Gate 3

Larian Studios co prawda podało dzisiaj smutną wiadomość o przesunięciu premiery Baldur’s Gate 3 we wczesnym dostępie na 6 października, ale też zasypała graczy nowymi informacjami na temat swojej gry.

W Baldur’s Gate 3 świat gry reaguje na nasze wybory zarówno podczas dialogu, eksploracji czy podczas walki. To samo tyczy się naszej drużyny. Każdy z towarzyszy ma własną osobowość, cele i motywacje. Zwerbowane, czasem wbrew własnej woli, napotkane przez gracza postacie dołączą do naszej drużyny by tylko móc pozbyć się kijanki Illithidów pasożytującej w ich głowie.

W Baldur’s Gate 3 można mieć ochotę na chwileczkę zapomnienia

Larian stworzył reaktywne rozwiązania, które gracz będzie mógł zaobserwować podczas całej przygody od momentu spotkania towarzysza, do potencjalnego romansu z nim,  Istnieją setki permutacji, które określają, dokąd zmierza związek i czy ma w ogóle szanse powodzenia. Rozwiązania te zostały zaprojektowane tak, aby tworzyć najbardziej intymne, autentyczne i dynamiczne relacje, jakie kiedykolwiek widziano w grze RPG wydanej przez studio.

Pewnie zastanawiacie się, czy nasze romanse będą mogły zostać sfinalizowane cielesnym zbliżeniem?  Krótka odpowiedź –  tak można uprawiać seks.

Każdy z bohaterów jest inny

Charakter postaci zależy od wielu czynników i jest kształtowany przez nasze działania i reakcje na świat oraz wszystkich przyjaciół z którymi odbywamy przygodę. Pojawiające się w grupie konflikty, będą wystawiać na próbę wspólne cele drużyny, a romanse będą wpływać na poszczególne relacje między postaciami. Każdy z towarzyszy będzie miał własną opinie nie tylko o graczu, ale także o reszcie grupy, a także o innych frakcjach w grze. Dążenie do rozkochania w sobie jednej postaci, będzie mogło ranić innego towarzysza? Stanięcie po stronie  jednej z frakcji, której towarzysz nienawidzi, aby osiągnąć strategiczne cel, kosztem przyjaźni? Wszystko to jest możliwe. Tak jak w prawdziwym życiu, te trudne wybory będą stawiane przed grającym cały czas. Nie wszystkie z nich będą łatwe i nie wszystkie następstwa tych wyborów będą oczywiste.

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Advertisement

Zobacz także...

TESTY SPRZĘTÓW

Listopad 2020 roku to dla graczy ten wyjątkowy okres, który zdarza się raz na 6-7 lat. Dokładnie 10 listopada na rynku pojawi się konsola...

TESTY SPRZĘTÓW

W dzisiejszych czasach kamera internetowa to bardzo przydatne urządzenie. Możemy je użyć do pracy zdalnej, nauki czy stremowania naszego wizerunku w czasie gry. W...

RECENZJE GIER

Ghostrunner pojawił się na rynku w idealnym dla momencie, wypełniając lukę, którą pozostawił po sobie przesunięty na grudzień Cyberpunk 2077. Część wygłodniałych cyberpunkowych klimatów...

Advertisement