Baldur’s Gate 3 na pierwszym fragmencie rozgrywki. Ponad godzina materiału!

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Baldur's Gate 3
Baldur's Gate 3

Podczas jednego z czwartkowych paneli na targach PAX East doszło do prezentacji pierwszych fragmentów rozgrywki z Baldur’s Gate 3. Studio Larian opublikowało spory materiał, a także garść informacji.

Wideo przedstawia m.in. kreator postaci. Fani serii Divinity: Original Sin już tutaj zaczną zauważać pewne podobieństwa. Mieliśmy również możliwość przyjrzenia się początkowi przygody naszych bohaterów.

Deweloperzy zapowiedzieli, że jeszcze w tym roku tytuł pojawi się w programie Early Access na platformie Steam. We wczesnym dostępie w ręce graczy oddanych zostanie 6 klas. Będą nimi czarnoksiężnik, czarodziej, kleryk, łotrzyk, łowca oraz wojownik.

Dostępne będą również następujące rasy: człowiek, elf, pół-elf, tiefling, pół-drow, krasnolud, niziołek oraz githyianki. Przedstawiciele studia Larian podkreślili, że po premierze gry pojawią się kolejne.

Warto wspomnieć, że zrzuty ekranu, które wyciekły w czwartek rano do sieci pochodziły, jak się domyślano, z zaprezentowanych przez studio Larian fragmentów.

Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery Baldur’s Gate 3. Produkcja twórców serii Divinity: Original Sin zmierza na komputery osobiste. Wersje na konsole nie zostały dotąd oficjalnie zapowiedziane.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów