Atrakcyjny season pass dla Assassin’s Creed: Unity

Kamil Kościelniak | @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę

Season pass dla Assassin’s Creed: Unity zapowiada się bardzo atrakcyjnie. W nowym materiale filmowym, Ubisoft oprócz ponad 30 sztuk dodatkowych broni i sprzętu oraz nowych zdolności bohatera i dodatku DLC z kampanią Dead Kings, zapowiedział także oddzielny tytuł – Assassin’s Creed Chronicles: China. Całość ma zapewnić graczowi dodatkowe 8 godzin rozrywki.

Dead Kings DLC  – przedstawia wydarzenie po tytule właściwym. Bohater zwiedzając podziemia francuskiego miasta Saint Denis będzie walczył z wygłodniałą zwierzyną i rozwiązywał zagadki. Po powrocie do Paryża będziemy mieli do dyspozycji jeszcze trzy misje w trybie kooperacji. 

Assassin’s Creed Chronicles: China – w dodatku wcielimy się w postać pięknej i niebezpiecznej Chinki – Shao Jun. W XVI wieczny Chinach przyjdzie nam pomścić zamordowanych braci z ostatniego azjatyckiego bractwa asasynów.

Premiera Assassin’s Creed: Unity już 11 listopada z kolei dodatki mają się ukazać na samym początku przyszłego roku i będą nas kosztować nieco ponad 90 zł. To chyba uczciwa cena, biorąc pod uwagę, że w 8 godzin zdarzało się ukończyć nie jeden samodzielny tytuł.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów