Assassin’s Creed Unity na Xbox One za 5 zł

Damian Stefański | @DStefanski | | Przeczytasz w 1 minutę

Konsole Microsoftu Xbox One S oraz Xbox One mają międzynarodowe klucze do cyfrowych wersji gier. Dzięki temu zyskujemy możliwość upolowania tańszych gier. W sklepie CDKeys już kilka razy przeceniano grę Assassin’s Creed Unity w wersji na Xbox One, ale nigdy przygody asasynów nie były, aż tak tanie. Obecnie tytuł można wyrwać za dokładnie 5,09 zł.

Zakupy w tym sklepie są bezpieczne, sam już wielokrotnie z niego korzystałem. Polecam, bo okazja jest naprawdę atrakcyjna.

Akcja gry Assassin’s Creed Unity rozgrywa się w Paryżu w czasach rewolucji francuskiej. Gracz wciela się w obywatela francuskiego o imieniu Arno Dorian, członka bractwa asasynów. Przybrany ojciec głównego bohatera zostaje zamordowany, a Arno stara się go pomścić i dowiedzieć kto za tym stoi. Dołącza do zakonu asasynów.

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów