Astroneer z pełną wersją na początku lutego

Kasjan Nowak | @Kasjan_Nowak | | Przeczytasz w 1 minutę
Astroneer
Astroneer

Astroneer wyjdzie z Early Access w przyszłym tygodniu. Studio System Era Softworks chwali się, że ich grę nabyło ponad 2 miliony użytkowników. Gra będzie dostępna w wersji 1.0 już 6 lutego na Xbox One i Windows 10 (Steam), oferując rozgrywkę międzyplatformową. Wraz z pełną wersją do rozgrywki zawita nowa zawartość, w postaci nowych planet czy wyzwań.

Astroneer zwiastun

Akcja Astroneer rozgrywa się w XXV wieku. Świat na nowo ogarnięty jest gorączką złota, a gracz wciela się w rolę jednego z poszukiwaczy. Przemierzając granice przestrzeni kosmicznej, niejednokrotnie będziemy narażając swoje życie, próbując zdobyć fortunę. Rozgrywka ma charakter sandboxowego survivalu. Zadaniami gracza będzie eksploracja tworzenie przedmiotów oraz zdobywanie cennych materiałów. Głównym narzędziem, pomagającym nam w osiągnięciu celu będzie możliwość kształtowana terenu według własnych potrzeb.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów