Connect with us

Cześć, wpisz czego szukasz.

PC

Assassin’s Creed Valhalla będzie długo wspierane po premierze

Assassins Creed Valhalla 1

Jeśli macie w planach odsprzedać swoje konsolowe kopie wikińskiego Assassin’s Creed, dzisiejsza wiadomość od Ubisoftu sprawi, że będziecie się nad tym zastanawiać. Francuski wydawca podzielił się dokładną ścieżką popremierowego wsparcia dla Assassin’s Creed Valhalla. Zawartość została podzielona na płatną, udostępnioną w ramach Season Passa, a także darmową, którą autorzy będą udostępniać cyklicznie od grudnia tego roku.

Season Pass

Zadanie The Legend of Beowulf (Legenda Beowulfa): nowa misja, w której gracze będą mogli odkryć prawdę na temat legendy Beowulfa, tytułowego bohatera jednego z najstarszych dzieł literatury staroangielskiej. Dodatek będzie dostępny już w dniu premiery Assassin’s Creed Valhalla.
Rozszerzenie 1: Wrath of the Druids (Gniew Druidów): w tym dodatku przeznaczonym na kilka godzin zabawy, gracz powędruje na Irlandię, gdzie przyjdzie mu odkryć tajemnice starożytnego kultu druidów. Wsiąkając w galicyjskie mity, będzie musiał przedrzeć się przez nawiedzony las, by zyskać przychylność tamtejszych władców. Dodatek zadebiutuje wiosną 2021 roku.
Rozszerzenie 2: The Siege of Paris (Oblężenie Paryża): drugi pełnoprawny dodatek do Assassin’s Creed Valhalla umożliwi graczom wzięcie udziału w jednej z najbardziej znanych bitew wśród wikińskiej historii, tytułowym oblężeniu Paryża. W rozszerzeniu znajdziemy wiele postaci historycznych z okresu pogrążonego wojną Królestwa Franków. Dodatek zadebiutuje latem 2021 roku.

Darmowa zawartość

Nowe miejsce dla osadników: pozwoli graczom kontynuować rozwój swojej osady.
Tradycyjny wikiński festiwal: święto Yule, które gracz będzie mógł doświadczyć w swojej osadzie.
Nowy tryb gry (The River Raids): nowy tryb w Assassin’s Creed Valhalla zaoferuje mechanikę najazdów.
Dodatkowe rangi dla wikingów: gracz będzie mógł awansować członków swojej załogi, np. wykorzystywanej podczas wyżej wspomnianych najazdów.
Dalszy rozwój gry: autorzy obiecują, że będzie to tylko pierwszy sezon darmowej zawartości. Drugi ma rozpocząć się w marcu 2021 roku. Łącznie zaplanowano cztery sezony.

Przypomnijmy, że Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje już 10 listopada w przypadku wersji na konsole starej generacji, PC i XBOX Series. Premiera wersji na PS5 odbędzie się kilka dni później. Gra pokryła się złotem, co oznacza, że jej data wydania jest niezagrożona. Gracze pecetowi mogą już sprawdzić wymagania sprzętowe i przygotować się na debiut tytułu.

 

Kliknij, by skomentować

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Witryna jest chroniona przez reCAPTCHA i Google Politykę Prywatności oraz obowiązują Warunki Korzystania z Usługi.

Advertisement

Zobacz także...

RECENZJE GIER

Nie wiem, jak to jest dziś, ale jeszcze kilka lat temu dosyć popularnym hobby małych dziewczynek w wieku szkolnym było pisanie pamiętników. Gdybym sięgnął...

PUBLICYSTYKA

Wspinanie się na wieże i odbijanie wrogich posterunków to cecha charakterystyczna serii Far Cry, będącej wręcz jedną z definicji neologizmu „ubigra”. Mimo obecnego statusu...

PUBLICYSTYKA

Polski rynek gier we wczesnych latach 2000 był dosyć specyficzny. Na tyle duży, by zaistnieć w społecznej świadomości. Na tyle mały, by stać się...

TESTY SPRZĘTÓW

Kiedyś życie było prostsze. Długość kabla od pada decydowała o tym jak daleko od konsoli będziemy siedzieć. Teraz musimy „męczyć” się z bezprzewodowymi padami...

Advertisement