Assassin’s Creed Odyssey z nowym zwiastunem

Assassins Creed Odyssey screenshot cd key 3

Ubisoft opublikował dzisiaj w sieci nowy zwiastun Assassin’s Creed Odyssey, zatytułowany „Power of Choice”. Trailer przedstawia możliwość wyborów w najnowszej produkcji z asasynami w roli głównej. Niestety na ten moment nie wiadomo, czy wybory te ukażą się podczas kampanii i będą miały jakiekolwiek znaczenie na przebieg fabuły, czy będą pojawiać się jedynie w misjach pobocznych i dotyczyć wyłącznie mało znaczących kwestii. Jest to jednak bardzo intrygująca opcja, która niewątpliwie urozmaici tą, jednak dość liniową, rozgrywkę.

W Assassin’s Creed Odyssey będziemy mogli zagrać zarówno Kassandrą, jak i Alexiosem. Którą postać wybierzecie? Więcej informacji na ten temat znajdziecie pod tym linkiem. Jakiś czas temu na jaw wyszła wiadomość mówiąca o tym, że w 2019 roku nie zobaczymy kolejnej odsłony Assassin’s Creed. Uważacie to za słuszną decyzję? Ostatnia przerwa między Syndicate a Origins została uważana przez wielu fanów za świetne posunięcie, bowiem odświeżyło to serię i cykl na nowo zyskał wielu fanów, a sam Ubisoft urósł w oczach przeciwników corocznego wydawania kolejnych części produkcji. Jeśli chcecie się dowiedzieć więcej i poznać powód co najmniej dwuletniej przerwy między Odyssey a kolejną odsłoną, zajrzyjcie tutaj.

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutuje już 5 października na konsole PlayStation 4 i Xbox One oraz komputery osobiste z systemem Windows. Wyczekujecie kolejnej odsłony przygód asasynów, które tym razem będą się toczyć w Starożytnej Grecji? Dajcie znać w komentarzach.

Assassin’s Creed Odyssey – najnowszy zwiastun produkcji