Assassin’s Creed Odyssey z najlepszym tygodniem otwarcia na obecną generację w historii serii

| @kamilgamerweb | | Przeczytasz w 1 minutę
Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey, czyli najnowsza odsłona kultowej serii od Ubisoftu, zaliczyła świetny pierwszy tydzień sprzedaży. Gra okazała się najchętniej kupowaną odsłoną marki, spośród wszystkich części wydanych na konsole obecnej generacji.

Geoffroy Sardin, dyrektor do spraw sprzedaży i marketingu w Ubisofcie, nie kryje radości z sukcesu:

Jesteśmy niesamowicie dumni z tego, co nasz zespół osiągnęło z Assassin’s Creed Odyssey i z pokorą przyjmujemy niesamowitą reakcję krytyków i graczy,

Assassin’s Creed Odyssey zadebiutowało 5 października na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tym razem twórcy zabrali graczy w podróż po starożytnej Grecji, w której mają możliwość wcielenie się w walecznego Spartiatę. Po raz pierwszy w historii marki, gracze mogą na początku zdecydować, czy chcą kierować postacią żeńską czy męską.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Sheltered – indyk w postapokaliptycznych klimatach zmierza na Nintendo Switch https://t.co/lASVxt5JaV https://t.co/g3RhQc0ptV
Salt and Sanctuary doczekało się fizycznego wydania https://t.co/OLDlbWzKG3 https://t.co/LQE0J5RIL4

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch