Assassin’s Creed Odyssey – tryb Discovery Tour już dostępny

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey zostało wzbogacone o tryb Discovery Tour, pozwalający na odbycie edukacyjnej wycieczki po Starożytnej Grecji.

Wspomniany dodatek dostępny jest na wszystkich platformach za darmo. Miłośnicy najnowszej odsłony serii zwiedzą świat gry bez konieczności walki z oponentami. Dzięki temu mogą w pełni skupić się na edukacyjnych walorach produkcji Ubisoftu.

Gracze w trakcie zabawy odwiedzą 29 regionów i wezmą udział w 30 wycieczkach przygotowanych przez twórców. Przewodnikami po antycznych terenach będą znane postacie historyczne jak np. Leonidas, czyli Król Sparty, czy historyk Herodot, zwany Ojcem historii.

Warto również dodać, że posiadacze komputerów osobistych mogą nabyć samodzielną wersję trybu Discovery Tour, dzięki któremu zwiedzą Starożytną Grecję, bez konieczności posiadania kopii gry. Cena to 79.90 złotych. Warto się jednak pospieszyć, ponieważ obecnie produkt objęty jest promocją na poziomie 75%.

Przypomnijmy, że gra Assassin’s Creed Odyssey zadebiutowała 5 października ubiegłego roku. Dziesiąta odsłona popularnej serii dostępna jest na komputerach osobistych, a także konsolach PlayStation 4 i Xbox One.