Assassin’s Creed Odyssey – ostatni epizod dodatku Dziedzictwo pierwszego ostrza jest już dostępny

Assassin's Creed Odyssey
Assassin's Creed Odyssey

Ubisoft ogłosił, że „Rodowód”, ostatni epizod pierwszego rozszerzenia fabularnego Dziedzictwo pierwszego ostrza do Assassin’s Creed Odyssey, jest już dostępny
na PlayStation 4, Xbox One oraz PC.

W finałowym odcinku bohater nareszcie zmierzy się z tajemniczym przeciwnikiem, który bawił się we władcę marionetek przez cały wątek fabularny. Po brutalnym ataku, gracze postarają się ochronić dziedzictwo asasynów, walcząc z tymi, którzy próbują zlikwidować Naznaczonych.

Aby zyskać dostęp do „Rodowodu”, gracze muszą ukończyć „Ściganych” i „Spuściznę cienia”, czyli kolejno pierwszy i drugi epizod „Dziedzictwa pierwszego ostrza” oraz serię zadań na wyspie Naksos w siódmym rozdziale głównej kampanii. Muszą też posiadać postać poziomu 28 lub wyższego.

Plan wsparcia po premierze gry Assassin’s Creed Odyssey jest największym i najbardziej ambitnym w historii serii, a dodatek „Dziedzictwo pierwszego ostrza” jest zaledwie początkiem dla graczy, którzy chcą poznać nowe przygody w starożytnej Grecji. Posiadacze przepustki sezonowej zyskają dostęp do dwóch dużych wątków fabularnych, podzielonych na epizody – „Dziedzictwa pierwszego ostrza” i „Losu Atlantydy”. Gracze mogą zagrać w nowe epizody tuż po ich premierze albo poznać epickie przygody w całości, gdy tylko wszystkie części zostaną już udostępnione.

Przepustka sezonowa zawiera także gry Assassin’s Creed 3 Remastered i Assassin’s Creed 3 Liberation Remastered, które zostaną udostępnione 29 marca, na PlayStation®4 oraz komputerach osobistych.