Artemis Fowl z pierwszym zwiastunem

| @Kr4ju | | Przeczytasz w 1 minutę
Artemis Fowl

Disney kontynuuje swoją serię wypuszczania zwiastunów swoich nadchodzących produkcji. Tym razem padło na Artemis Fowl, nowy film Kennetha Branagha (Kopciuszek, Morderstwo w Orient Expressie). Film oparty jest na cyklu książek dla młodzieży autorstwa Eoina Colfera.

Film opowie historię Artemisa Fowla, 12-letniego geniusza i wybitnego w swoim fachu przestępcę, który odziedziczył umiejętności po swoich równie uzdolnionych przodkach. Chłopak wplątuje się w wojnę przeciwko rasie wróżek. Wkrótce później odkrywa intrygę, że wróżki mogą stać za zaginięciem jego ojca.

W obsadzie znaleźli się: Ferdia Shaw, Josh Gad, Lara McDonnell, Miranda Raison, Tamara Smart, Nonzo Anozie oraz Judi Dench.

Artemis Fowl zadebiutuje w kinach 9 sierpnia 2019 roku, zaś polska premiera została wyznaczona na 30 sierpnia 2019 roku.

Zwiastun filmu Artemis Fowl (wersja oryginalna)

Zwiastun filmu Artemis Fowl (dubbing)

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Dangerous Driving zadebiutuje na początku kwietnia tego roku https://t.co/aBN17mgkki https://t.co/Ick4giO9zG
Belgijscy gracze Pro Evolution Soccer 2019 nie kupią waluty MyCoins https://t.co/ZGwQJy3FAN https://t.co/Z3rJCKC2bT

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch