Aragami: Shadow Edition pojawi się na Nintendo Switch dopiero w 2019 roku

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę

Aragami: Shadow Edition miało się pojawić tej jesieni na Nintendo Switch, ale debiut produkcji Lince Works zostanie opóźniony. Na grę przypominającą Tenchu posiadacze hybrydowej konsoli będą musieli jednak trochę poczekać. Okazało się, że studio potrzebuje jeszcze czasu na dopieszczenie portu i sprawdzenie wszystkich błędów.

Wydawcy nie śpieszy się z wydaniem gry, więc przesunięcie daty premiery może okazać się odpowiednim zabiegiem. Parę dodatkowych miesięcy powinno pomóc, a uwaga większości graczy i tak jest obecnie zaabsorbowana Red Dead Redemption 2.

Aragami: Shadow Edition zawiera podstawową wersję gry z 2016 roku oraz dodatek Nightfall. Edycja ta zadebiutowała w czerwcu bieżącego roku na PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a naszą recenzję możecie przeczytać tutaj.

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów