Apocalipsis zmierza na konsole PlayStation 4, Xbox One i Switch

Apocalipsis Harry At The End Of The World
Apocalipsis Harry At The End Of The World

Apocalipsis: Harry at the End of the World, gra warszawskiego studia Punch Punk Games zadebiutowała w lutym bieżącego roku na PC i spotkała się z ciepłym przyjęciem ze strony graczy i recenzentów (nasza recenzja). Wydawca Klabater poinformował, że produkcja niebawem pojawi się w edycji na konsole PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch i otrzyma fabularne rozszerzenia.

O planach względem Apocalipsis mówi CEO Klabatera, Michał Gembicki:

Po sukcesie naszego flagowego tytułu Regalia: Of Men and Monarchs pora, aby również gra Apocalipsis: Harry at the End of the World trafiła na konsole obecnej generacji. W ten sposób ta kunsztowna produkcja studia Punch Punk Games znajdzie zupełnie nowych odbiorców. Jestem pewien, że połączenie unikatowej szaty graficzna i klasycznej mechaniki gier przygodowych przekona do siebie graczy konsolowych, a szczególnie liczę na dobry wynik sprzedażowy na platformie Nintendo Switch.

Apocalipsis: Harry at the End of the World to klasyczna przygodówka point & click z oprawą graficzną inspirowaną średniowiecznymi rycinami. W grze kierujemy lasami Harrego, który po śmierci swojej ukochanej wyrusza w mroczną podróż by ją odzyskać. Historii przesiąknięta jest średniowiecznym mistycyzmem, filozofią i symboliką okultystyczną.

Apocalipsis: Harry at the End of the World