Aplikacja Showmax dostępna na konsoli Xbox One

Informacja Prasowa | | Przeczytasz w 2 min.
Xbox One
Xbox One

Showmax to serwis, w którym można oglądać seriale i filmy przez internet. W ramach miesięcznej opłaty użytkownicy mogą cieszyć się treściami w dowolnych ilościach – bez reklam, za pomocą rozmaitych urządzeń, m.in. smartfonów, tabletów, komputerów czy telewizorów.

Od kilku dni filmy i seriale można oglądać w wygodny sposób za pomocą konsoli Xbox One. Aplikacja dla konsoli dostępna jest bezpłatnie w Sklepie Xbox po zalogowaniu się na koncie Xbox Live. Po ściągnięciu aplikacji obecni użytkownicy Showmax mogą zalogować się do swojego konta bezpośrednio na konsoli.

Microsoft przygotował, krótki poradnik jak skorzystać z tej aplikacji:

  1. Jeśli nie jesteś użytkownikiem Showmax, wejdź na www.showmax.com. Zarejestruj się wpisując email i hasło oraz wybierz metodę płatności. W ten sposób rozpoczniesz swój 14-dniowy darmowy okres próbny. Możesz zrezygnować w każdej chwili, a po zakończeniu darmowego okresu, subskrypcja kosztuje 19,90 zł miesięcznie.
  2. Przejdź do Sklepu na konsoli Xbox One
  3. Znajdź aplikację Showmax i zainstaluj ją
  4. Zaloguj się używając adresu email i hasła z rejestracji na stronie www.showmax.com.
  5. Aby przypiąć aplikację Showmax na stronie głównej, podświetl kafelek aplikacji, wciśnij przycisk Menu na kontrolerze, a następnie wybierz polecenie “Przypnij do ekranu Start”.
Showmax Xbox One

Showmax Xbox One

Źródło: Informacja prasowa

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów