Anthem dostanie fabularne rozszerzenie

Anthem
Anthem

Anthem pojawi się dopiero na początku przyszłego roku, ale wiemy, że zawartość dla End Game będzie całkowicie darmowa i dotyczy to każdego rozszerzenia fabularnego.

Do informacji dotarł serwis GameRant biorący udział w tegorocznym PAX West, to właśnie tam Bioware zapowiedziało darmową zawartość dla swojej nadchodzącej produkcji.

Problem w tym, że na razie nie wiemy jak będzie wyglądać dodatkowa zawartość, ale dodatki fabularne będą bezpłatne.

Anthem 3

Autorzy zapowiedzieli, że w grze nie uświadczymy płatnych wzmocnień dla graczy, nie będzie też specjalnych skrzynek. W takiej sytuacji jedyną opcją są ulepszenia wizualne, które mogą okazać się częścią płatnej zawartości.

Niedawno podczas PAX West pojawił się nowy zwiastun, choć nadal nie zdradza wielu szczegółów związanych z najnowszą grą studia Bioware. Jednak dzięki niemu mamy ogląd na to co przygotowuje studio dla graczy. Widać, że narracja jest ważna, ale rozgrywka ze znajomymi również będzie kluczowym elementem rozgrywki.

Anthem 5

Zamierzacie spróbować swoich sił w Anthem? Pierwszego lutego pojawi się wersja demonstracyjna, ale dostęp do niej będą mieli wyłącznie gracze, którzy zakupili grę w przedsprzedaży lub subskrybenci EA Acess/Origin Access Premier.

W Anthem będziemy mogli zagrać od 22 lutego 2019 roku na PlayStation 4, Xboksie One i PC.


Źródło: http://uk.ign.com/articles/2018/09/03/anthem-story-dlc-will-be-free