Animowana Castlevania od Netflixa otrzyma trzeci sezon

| @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Castlevania
Castlevania

Do sieci trafiły informację, że animowany serial Castlevania, od Netlfixa, otrzyma 3. sezon. Warto podkreślić, że wciąż nie doczekaliśmy się premiery drugiego sezonu. Ten, jak zapowiada producent, ma trafić do widzów już latem tego roku.

Informację o produkcji trzeciego sezonu zdradził Richard Armitage, aktor wcielający się w Trevora Belmonta, który w rozmowie z serwisem Digital Spy powiedział, że „wkrótce zostanie nagrany trzeci sezon, pomimo tego, że drugi wciąż czeka na swoją premierę”. Zbliżająca się kontynuacją liczyć będzie 8 odcinków, czyli dwa razy więcej, aniżeli pierwszy sezon. Fabuła skupiać będzie się natomiast wokół postaci Trevora i Adriana Tepesa, który fanom Castlevani znany jest lepiej jako Alucard.

Jesteście fanami animowanego serialu od Netflixa? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, czego spodziewacie się po drugim sezonie. No i czy chcecie zobaczyć kolejną grę wideo osadzoną w tym uniwersum? My mamy nadzieję, że serial Netflixa sprawi, że już wkrótce na rynku pojawi się nowa odsłona gry z serii Castlevania.

Castlevania – zwiastun

Źródło: http://www.digitalspy.com/tv/castlevania/news/a858887/castlevania-season-3-renewal/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

TWEETS

Trylogia Crysis trafiła do programu wstecznej kompatybilności Xbox One - https://t.co/cTFe1gaEKz https://t.co/i12Ewbk3fX
Sinner: Sacrifice for Redemption już dostępny na platformie Discord - https://t.co/V1N4oAm9Sj https://t.co/cY0JxVeEG3

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch