Animowana Castlevania od Netflixa otrzyma trzeci sezon

Mikołaj Ciesielski | @MiChU_0l7 | | Przeczytasz w 1 minutę
Castlevania
Castlevania

Do sieci trafiły informację, że animowany serial Castlevania, od Netlfixa, otrzyma 3. sezon. Warto podkreślić, że wciąż nie doczekaliśmy się premiery drugiego sezonu. Ten, jak zapowiada producent, ma trafić do widzów już latem tego roku.

Informację o produkcji trzeciego sezonu zdradził Richard Armitage, aktor wcielający się w Trevora Belmonta, który w rozmowie z serwisem Digital Spy powiedział, że „wkrótce zostanie nagrany trzeci sezon, pomimo tego, że drugi wciąż czeka na swoją premierę”. Zbliżająca się kontynuacją liczyć będzie 8 odcinków, czyli dwa razy więcej, aniżeli pierwszy sezon. Fabuła skupiać będzie się natomiast wokół postaci Trevora i Adriana Tepesa, który fanom Castlevani znany jest lepiej jako Alucard.

Jesteście fanami animowanego serialu od Netflixa? Jeśli tak, to koniecznie dajcie znać, czego spodziewacie się po drugim sezonie. No i czy chcecie zobaczyć kolejną grę wideo osadzoną w tym uniwersum? My mamy nadzieję, że serial Netflixa sprawi, że już wkrótce na rynku pojawi się nowa odsłona gry z serii Castlevania.

Castlevania – zwiastun

Źródło: http://www.digitalspy.com/tv/castlevania/news/a858887/castlevania-season-3-renewal/

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów