Android 17 dołączy do grywalnych postaci w Dragon Ball FighterZ

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball Fighterz
Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ jest już z nami od dłuższego czasu i co parę miesięcy dodawane są do gry nowe postaci. Tym razem dzięki magazynowi V-Jump dowiadujemy się, że w grze zadebiutuje Android 17, który brał udział w Turnieju Mocy.

Android 17 to płatna postać i jej cena będzie wynosić 4,99 dolarów, ale oprócz niego produkcja Bandai Namco otrzyma darmową aktualizację. W jej skład wejdzie nowa arena walk (Space Arena) i zapewne poprawki błędów w grze.

Spy 0taku 2018 Wrz 19

Aktualizacja pojawi się przed końcem tego miesiąca, a dodatkowa arena na pewno pojawi się na PlayStation 4 i Xboksie One. W tej chwili nie wiemy nic o jej obecności na PC, ponieważ V-Jump nie ma w zwyczaju wspominać o grach na komputery PC.

Wydawca nie zapomni również o Halloween, ponieważ pojawią się nowe kapsułki Z z tematycznymi strojami dla postaci w lobby. Ta nowość zadebiutuje dopiero w listopadzie tego roku.

Dragon Ball FighterZ jest w tej chwili dostępny na PlayStation 4, Xbox One i PC. Zmierza również na Nintendo Switch, na którym zadebiutuje 27 września w Japonii i 28 w Europie.

Źródło: https://gematsu.com/2018/09/dragon-ball-fighterz-dlc-character-android-17-announced

Dyskusja

Jeszcze nie ma komentarzy. Skomentuj pierwszy!

Dodaj komentarz

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów