Nowa zawartość do Dragon Ball FighterZ zaprezentowana na zwiastunie

Krzysztof Borek | @krzysiek_borek | | Przeczytasz w 1 minutę
Dragon Ball Fighterz
Dragon Ball Fighterz

Dragon Ball FighterZ doczekał się kolejnej aktualizacji i tym razem Bandai Namco Entertainment pokusiło się o przygotowanie zwiastuna pokazującego nowości i zmiany w ich produkcji.

W telegraficznym skrócie, zwiastun przedstawia nową arenę, specjalnie kapsułki Z i nowe rangi do zdobycia w sieciowych potyczkach rankingowych. Zwiastun możecie obejrzeć poniżej.

Galactic Arena to pierwsza z nowości dostępnych w darmowej aktualizacji i plansza została wykonana wyłącznie na potrzeby gry, więc nie zobaczycie jej nigdzie indziej. W zeszłym tygodniu pojawiły się zrzuty ekranu prezentujące arenę, a dziś możemy ją zobaczyć na zwiastunie.

Sezonowe kapsułki Z również się pojawią i pierwsze przedmioty dostaniemy podczas Halloween. Jednak w przypadku kapsułek zanotowaliśmy jedną nowość, wreszcie będziemy mogli otrzymać postaci do lobby, więc nie będziemy skazani na domyślne.

Lubicie współzawodnictwo? Dragon Ball FighterZ otrzymał nowe rangi podczas toczenia potyczek sieciowych z graczami z całego świata. Początkowo najwyższą była Majin, ale po aktualizacji się to zmieni.

Dragon Ball FighterZ jest obecnie dostępny na PlayStation 4, Xboksie One i PC. Niebawem pojawi się również na Nintendo Switch.

Źródło: https://www.dualshockers.com/dragon-ball-fighterz-free-update-content-trailer/

Dodaj komentarz

avatar

GAMERWEB

Piszemy o grach, nowoczesnych technologiach oraz wysokobudżetowych produkcjach telewizyjnych. Na łamach portalu znajdziecie liczne newsy, recenzje, informacje o premierach, relacje z targów i imprez gamingowych, a także ciekawe artykuły.

Piszemy o grach na PlayStation 4, Xbox One, PC i Nintendo Switch

POLECAMY

Łowcy Trofeów